ستاد حرکت های جهادی معبری به آسمانگزارش کمک های مردمی

گزارش کمک های مردمی سیل سیستان و بلوچستان

گزارش جمع آوری و ارسال کمک های مردمی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

گزارش جمع آوری و ارسال کمک های مردمی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

 

گزارش جمع آوری و ارسال کمک های مردمی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان : در این گزارش روند شناسایی شهرستان مورد نیاز کمک و نحوه جمع آوری و ارسال کمک ها مردمی، به صورت خلاصه آورده شده است.

ستاد حرکت های جهادی معبری به آسمان از ابتدای بوجود آمدن سیل به نیروهای خود فراخوان اعلام کرد. درابتدا گروه شناسایی به منطقه سیل زده شهرستان فنوج اعزام شدند. در مبدا که استان تهران می باشد، شروع به راه اندازی ده غرفه جهت جمع آوری کمک های مردمی شد، که به صورت نوبه ای به منطقه سیل زده ارسال شدند.

تیم شناسایی ظرف مدت چند روز گزارش جامع ای از وضعیت آسیب دیگان در سیل را جمع آوری و به ستاد ارسال نمود تا تصمیمات نهایی اتخاذ گردد. در همین راستا با تایید ستاد شهرستان فنوج از توابع استان سیستان و بلوچستان به عنوان قرارگاه عملیاتی امام صادق علیه السلام نام گزاری و راه اندازی شد.

گزارش-کمک-های-مردمی-سیل-سیستان-5-

طی جلسات و برنامه ریزی های انجام شده در ستاد حرکت های جهادی معبری به آسمان  قرار شد که در اولین مرحله کمک رسانی به سیل زدگان، تعداد 30 خانه برای نیازمندان و یک مدرسه با ظرفیت سه کلاس ساخته شود.

در همین راستا ستاد حرکت های جهادی معبری به آسمان شروع به رایزنی با ادارات، نهاد ها وخیرین کرد تا بتوانند کمک های نقدی و غیر نقدی را برای ساخت منازل و مدرسه جمع آوری کند.

خوشبختانه ستاد معبری به آسمان توانست با همت و اعتماد مردم، کمک های مردمی بالغ بر حدود 20 میلیارد تومان و به ظرفیت 10 دستگاه تریلی را جمع آوری کند. تمام کمک های مردمی جمع شده به شهرستان فنوج ارسال شده و در بین مردم محروم این بخش توزیع شدند.

به حمدالله ظرف مدت شش ماه تمام تعهد این ستاد به وقوع خواهد پیوست و از همه خیرین و داوطلبین عزیز در خواست داریم که در این امر مهم ما را یاری نمایند.

گزارش کمک های مردمی سیل سیستان 1 گزارش کمک های مردمی سیل سیستان 3
برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید