اعلام برنامه جهادی
موضوعات داغ

اردو جهادی مناطق محروم تابستان 98 معبری به آسمان

امام على علیه السلام :

إِنَّ الجِهادَ بابٌ مِن أَبوابِ الجَنَّةِ فَتَحَهُ اللّه‏ُ لِخاصَّةِ أَولیائِهِ وَهُوَ لِباسُ التَّقوى وَدِرعُ اللّه‏ِ الحَصینَةِ وَجُنَّتُهُ الوَثیقَةُ؛

براستى که جهاد یکى از درهاى بهشت است که خداوند آن را براى اولیاى خاص خود گشوده است. جهاد جامه تقوا و زره استوار خداوند و سپر محکم اوست.

نهج‏ البلاغه، خطبه‏۲۷

یک بار دیگر به حول و قوه الهی می خواهیم دست در دست یکدیگر این وظیفه خطیر و سنگین الهی را به انجام برسانیم و به هموطنان نیازمند ایران زمین، این سرزمین اسلامی و شهید پرور بشتابیم. باشد که در راه شهیدان و ائمه اطهار قدمی برداشته باشیم.

در این برنامه اردوی جهادی به مدت 10 روز از تاریخ 16 مرداد ماه 98 به کمک هموطنان غیور و شهید پرور مناطق محروم بخش سرفیروز آباد استان کرمانشاه خواهیم رفت تا بتوانیم ذره ای از مشکلات برداران مسلمانمان برداریم.

احساس پر از زیبایی و آرامش خدمت بدون منت را به شما پیشنهاد می کنیم

 

با همدیگر معبری به آسمان “ باز می کنیم …

اردو جهادی تابستان 98

از شما هموطنان عزیز در هر لباس و منصبی با هر شغل جایگاهی و با هر دین و مذهبی که هستید درخواست می کنم تا در این حرکت انسان دوستانه خارج از عقاید و تفکرات دعوت می کنیم تا با ما در این سفر همراه باشید. همطون های ما در مناطق محروم استان کرمانشاه نیاز به تمامی خدمات رفاهی ، اجتماعی ، پزشکی ، علمی ، فرهنگی و …. دارند.

بعد از برگزاری بیشتر از 10 سال برگزاری اردو های جهادی به شما قول می دهیم که تجربه این حس زیبا و هیچ زیانی برای شما نخواهد داشت بلکه منافع بسیاری را برای شما در بر دارد.

لذا از شما هموطن عزیز با هر تخصص و تجربه و دانشی که دارید و در هر زمینه ای که می توانید به هموطنان خودتان کمک کنید، دعوت می کنم که با ما در این سفر انسانی و جهادی همراه باشید.

افرادی که می خواهند در این سفر با ما همراه باشند و سعادت همراهی و افتخار خدمت را در این سفر به ما بدهند، مشخصات خود همراه با زمینه فعالیت شان که در این سفر با چه موضوعی می توانند به هموطنان خودشان کمک کنند، برای ما به آدرس تلگرامی Qjmba_ir@ ارسال کنند و یا با شماره همراه 0910060503 در ارتباط باشند.

اگر نمی توانید در این سفر با حضور خودتان ما را همراهی کنید می توانید کمک های نقدی خود را به شماره کارت « 5041721050117655 » با نام کمک هزینه اردو جهادی واریز کنید و برای کمک های غیرنقدی ارزشمند خود با شماره همراه 0910060503 در ارتباط باشید.

کمک به محرومان در این سفر دو خانه برای افراد نیاز مند ساخته خواهد شد که می تواند با حضور شما و کمک های شما روح عشق و دوستی و انسانیت در این خانه ها برای زندگی و رشد کودکان ایران زمین دمیده شود. 

منتظر شما هستیم ……

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید